Dodacie podmienky

Doprava – kuriérom celé Slovensko: 

Doručovanie zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej firmy Slovak Parcel Service v rámci celej SR za 7,90 € s DPH.

Pri nákupe nad 500,- € vrátane DPH je doprava ZDARMA vrámci celej SR.

Doprava – kuriérom Česká republika: 

Doručovanie zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej firmy UPS v rámci celej ČR za 30,00 € s DPH.

Pri nákupe nad 1500,- € vrátane DPH je doprava ZDARMA vrámci celej ČR.

Osobný odber – Veľké Turovce:

Tovar si môžete prevziať aj osobne v našom sklade vo Veľkých Turovciach č.186. O tom, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie – vás budeme informovať emailom.

Služba osobný odber je ZDARMA.

Platba na dobierku: 

Na dobierku: pri preberaní tovaru od pracovníka kuriérskej služby DPD. ( iba Slovensko )

Online platba – platobná brána:

Online platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s. je licencovaná platobná inštitúcia pôsobiace pod dohľadom národnej banky. platby prebiehajúce skrz platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované. To znamená, že predajca v žiadnom   prípade nemá prístup k údajom z platobnej karty.

Platba kartou:

Najrýchlejší spôsob platby online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré sa nachádzajú na podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, takže budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete prostredníctvom textovej správy od svojej banky.

Tlačidlo platby pre bankový prevod:

Okamžitá platba prostredníctvom online bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kde sa prihlásite ako zvyčajne a potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, objednávku vybavíme bezodkladne.

Kontakt

ComGate Payments, a.s.
Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba prevodom na účet:

Prevodom na účet: pri tomto spôsobe je potrebné aby ste po objednaní tovaru previedli peniaze z Vášho účtu na náš firemný účet vo VUB BANKE : SK94 0200 0000 0025 5414 4152. Spôsob akým prevediete peniaze je napríklad cez Váš internet banking, alebo navštívte pobočku Vašej banky, prípadne vklad priamo na náš firemný účet v ktorejkoľvek pobočke VUB BANKY. Pri platbe prevodom na účet neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby.

Platba v hotovosti:

Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru na našom odbernom mieste v predajni vo Veľkých Turovciach 186 – umožňujeme aj platbu v hotovosti. Pri platbe v hotovosti neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby.

Ak máte akékoľvek otázky – kontaktujte nás na: 0905 442 484 alebo info@vencejakab.sk.

Nákupný košík
Prejsť na začiatok