O nás

V skratke o nás..

Naša úžasná cesta začala v roku 1994, kedy sme s veľkým nadšením založili našu firmu. Pôvodne sme sa venovali distribúcii umelej kvetiny a venčekov s cieľom prinášať krásu a eleganciu do každého okamihu bez ohľadu na ročné obdobie. Avšak, ako sme sa vyvíjali, náš smer a vášeň našli nové cesty.

V roku 2001 sme sa odvážili vstúpiť na novú pôdu a začali sme vyrábať unikátne smrekové venčeky a vianočné stromčeky z kvalitnej umelej čečiny. Tento krok pridal do našej ponuky novú dimenziu a získali sme srdcia mnohých zákazníkov, ktorí ocenili našu starostlivosť o detail a vysokú kvalitu našich výrobkov.

Avšak pravý zlom v našej histórii prišiel v roku 2003, keď sme ako prví v Európe predstavili na trhu umelé borovicové venčeky v klasickom dizajne. Napriek začiatočným výzvam sme vďaka našej oddanosti a dôslednej práci dosiahli úspech. Dodnes patria naše borovicové venčeky medzi obľúbené u floristov a vazačov venčekov, a to nás nesmierne teší.

O dva roky neskôr, v roku 2005, sme znovu stáli pri zrode inovácie. Prichádzame s konceptom dvojfarebných borovicových venčekov. Táto myšlienka sa stala ďalším hitom a jej obľuba neustále rastie.

Aby sme mohli ponúkať širokú a kvalitnú škálu produktov, začali sme od roku 2012 dovážať umele kvety priamo z Číny. Naša ponuka sa neustále vyvíja a dopĺňa o nové vzrušujúce produkty. Okrem kytíc, stopkových kvetov, venčekových kvetov a aranžérskych doplnkov, ktoré ponúkame za rozumné ceny, sa zameriavame na kvalitu a estetiku, ktorá podčiarkuje krásu každého výrobku.

Sme hrdí na našu cestu, ktorá nás priviedla tam, kde sme dnes. S vášňou a oddanosťou vyrábame produkty, ktoré prinášajú radosť a krásu do domovov našich zákazníkov. Ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na ďalšie spoločné dobrodružstvá v ríši umelých kvetov a venčekov!

Máte záujem?

Nákupný košík
Prejsť na začiatok