Doprava - kuriérom celé Slovensko: 

Doručovanie zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej firmy DPD v rámci celej SR za 7,90 € s DPH.

Pri nákupe nad 500,- € vrátane DPH je doprava ZDARMA vrámci celej SR.
 


Doprava - kuriérom Česká republika: 

Doručovanie zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej firmy DPD v rámci celej ČR za 30,00 € s DPH.

Pri nákupe nad 1500,- € vrátane DPH je doprava ZDARMA vrámci celej ČR.

Osobný odber – Veľké Turovce:

Tovar si môžete prevziať aj osobne v našom sklade vo Veľkých Turovciach č.186. O tom, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie - vás budeme informovať emailom.

 

Služba osobný odber je ZDARMA.

Platba na dobierku: 

Na dobierku: pri preberaní tovaru od pracovníka kuriérskej služby DPD. ( iba Slovensko ) 

Platba prevodom na účet:

Prevodom na účet: pri tomto spôsobe je potrebné aby ste po objednaní tovaru previedli peniaze z Vášho účtu na náš firemný účet vo VUB BANKE : SK94 0200 0000 0025 5414 4152. Spôsob akým prevediete peniaze je napríklad cez Váš internet banking, alebo navštívte pobočku Vašej banky, prípadne vklad priamo na náš firemný účet v ktorejkoľvek pobočke VUB BANKY. Pri platbe prevodom na účet neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby. 

Platba v hotovosti:

Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru na našom odbernom mieste v predajni vo Veľkých Turovciach 186 - umožňujeme aj platbu v hotovosti. Pri platbe v hotovosti neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby. 

Ak máte akékoľvek otázky - kontaktujte nás na: 0905 442 484 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..